Polacy kontynuują swoją dominację na europejskiej scenie Fortnite. Kami wraz z Teeqiem dopięli swego i zdominowali Duo Cash Cupa, zdobywając zawrotną liczbę 219. punktów.

– Myślę, że wraz z Kamim możemy zdominować Chapter 3. – tak na początku roku w wywiadzie z nami oznajmił Maciej „Teeq” Radzio. Słowa wypowiedziane przez Polaka nie były przypadkowe, bowiem wraz ze swoim dotychczasowym kolegą z Trio Radzio szybko zaczął osiągać bardzo dobre wyniki na turniejach Duo. Gwiazdorski duet dwóch zwycięzców FNCS-ów z każdym tygodniem rozpędzał się jeszcze bardziej i w końcu dopiął swego, wygrywając pierwszy wspólny turniej.

Kami z Teeqiem zdominowali środowe finały Duo Cash Cupa. Polacy od niemal pierwszej gry okupowali pierwszą pozycję w tabeli, której nie oddali aż do samego końca turnieju. Przez wszystkie gry nasi rodacy systematycznie powiększali jedynie swoją przewagę, nawet gdy któryś z nich musiał clutchować punkty w pojedynkę. Dla Kamińskiego jest to drugi wygrany Cash Cup w formacie Duo w karierze.

Po dzisiejszym sukcesie Kamiego i Teeq oraz wczorajszym triumfie Settyego oraz Chapixa na Amar Duo Pro Cupie z niecierpliwością oczekujemy na start Fortnite Championship Series. Z całą pewnością nasi rodacy będą jednymi z głównych faworytów do zdobycia ponownie tego jakże cennego trofeum.