Wyciekły kolejne informacje dotyczące ponownego odradzania się graczy w Fortnite.

Około miesiąca temu informowaliśmy o tym, że Epic rozważa wprowadzenie, znanego z Apex Legends, procesu ponownego odradzania graczy. Co ciekawe nowa mechanika została przypadkowo ujawniona na oficjalnym kanale Fortnite, na platformie Twitch.

Pojazd służący do wskrzeszenia swoich poległych kompanów został „wykopany” z plików gry przez jednego z ciekawskich graczy. Van, a raczej jego znacznik, wyglądał łudząco podobnie do punktów odradzania, jakie możemy spotkać w Apex. Znalezione pliki dźwiękowe tylko utwardziły graczy, że „respawn van” już niedługo ujrzy światło dzienne.

W ostatnim wystąpieniu Zack Estep przyznał, że system ponownego odrodzenia graczy jest prawdopodobny, a więcej szczegółów poznamy „wkrótce”. Wszystko jednak wskazuje na to, że pojazd, który ma przywrócić życie naszym towarzyszom, zmierza do świata gry wielkimi krokami. Sam van został ujawniony tysiącom widzów podczas transmisji turnieju na oficjalnym kanale Fortnite. Mogłoby to być zwyczajne „potknięcie” ze strony twórców i serwerowych adminów, jednak czy wierzycie w dzieło przypadku w tak ważnej zmianie dla gry, jaką miałby wprowadzić owy pojazd?