Przeglądanie plików gry, w poszukiwaniu błędów oraz nieogłoszonych informacji to chleb powszedni wielu osób. Tym razem pewny użytkownik Twittera natkną się na możliwą datę końca obecnego sezonu Fortnite!

Zostało coraz mniej czasu na wbicie kolejnych poziomów oraz wykonanie zaległych zadań. W sieci co chwilę można natrafić na wiele głosów odnośnie zbliżającego się sezonu. Większość z nich nie ma jednak pokrycia w rzeczywistości, choć niektórym źródłom można śmiało ufać. Chodzi tutaj o popularnego eksploratora danych Lucas7Yoshi, który w plikach gry znalazł bardzo ciekawe informacje, dostępne do wglądu poniżej:

Mowa w nich o tym, że obecny sezon zakończy się 12/13 grudnia, czyli krótko przed świętami. Czego możemy się spodziewać? Na pewno nowego karnetu, który będzie mocno nawiązywał do Bożego Narodzenia. Powinniśmy również doświadczyć zmian na mapie. Najprawdopodobniej zobaczymy zamarznięte rzeki oraz biom zimowy (lub całą pokrytą śniegiem mapę). Niewykluczone również, że zostanie dodany nowy pojazd. Na więcej informacji przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.