Do Fortnite trafiła kolejna aktualizacja, która wprowadza szereg nowych rzeczy. Na szczególną uwagę zasługuje Splinter Bow, potrafiący eliminować rywali jednym celnym trafieniem.

Epic Games postanowiło bliżej przyjrzeć się pojazdom, dzięki czemu do gry trafiły nowe opony. Umożliwią one poruszanie się po każdym terenie dostępnym na mapie. Całość można zobaczyć na krótkim filmie, dodanym przez twórców na Twittera.

Do gry trafiły również dwa nowe łuki. Grappler Bow pomoże nam w przemieszczaniu się, a Splinter Bow będzie prawdziwym postrachem naszych rywali w początkowych fazach gry. Zadaje on bowiem 100 punktów obrażeń, co oznacza, że jest on w stanie eliminować jednym strzałem graczy nieposiadających żadnej tarczy. Dodatkowo Spire Assassin otrzymał swój legendarny wariant.
 
Na mapie pojawiła się nowa lokacja Chonker's Customs, która jest przemianowanym garażem z Catty Corner. Aktualizacja 16.20 wprowadziła do Fortnite również nowe misje oraz przedmioty kosmetyczne. Część z nich możecie zobaczyć poniżej.