Przed zawodnikami Izako Boars nie lada wyzwanie! W najbliższy czwartek odbędą się ostatnie, dziesiąte kwalifikacje do Fortinte World Cup.

O godzinie 18:00 najlepsi zawodnicy na świecie staną w szranki, aby zawalczyć o ostatnie przepustki do finałów Fortnite World Cup! Wśród nich będą też zawodnicy Izako Boars, którzy w celu większej integracji, lepszej komunikacji i poprawy zgrania, udali się na zgrupowanie zwane bootcampem. Zawodnicy Izako Boars trenują po kilkanaście godzin dziennie, a w ich wysiłku niezastąpione okazują się produkty Green Cell.

Stawką w turnieju jest minimum 50 tysięcy dolarów za awans do finałów, zaś w puli nagród finału Fortnite World Cup, który odbędzie się w Nowym Jorku w dniach 26-28 lipca, znajduje się 30 milionów dolarów! W najbliższy czwartek i piątek, gracze zmierzą się ze sobą w formacie duo. Zasady są niezmienne od kilku tygodni – w trzygodzinnym oknie czasowym zawodnicy muszą rozegrać dziesięć meczów, w których punktowane są odpowiednie osiągnięcia. Najlepsi zawodnicy zapewniają sobie miejsce w turnieju na Nowym Kontynencie.

Czy Izako Boars podoła postawionemu zadaniu i zgarnie jedno z czterech wolnych miejsc w finałach? Przekonamy się o tym już jutro!