RELLVIS i crusti dzięki świetnej ostatniej grze zapewniają sobie awans na wielkie finały Fortnite Championship Series: Duo.

Nie dwóch, nie czterech, nie sześciu, a ośmiu Polaków zobaczymy na finałach FNCS z pulą nagród 1,4 miliona dolarów. Dziś do samego końca zacięcie o awans na „Grandsy” walczyli RELLVIS z crustim, którzy co prawda nie potrafili wygrać żadnej z sześciu gier, ale i tak zapewnili sobie promocje do Fortnite Championship Series Grand Finals w formacie duo.

Polacy awans na finały zawdzięczają swojej równej postawie. W każdej z gier RELLVIS i crusti byli bardzo konskwentni zdobywając dużo fragów, a także zajmując wysokie lokaty w poszczególnych meczach. To pozwoliło im zająć finalnie 11. pozycję w tabeli, które promowało ich miejscem w „Grandsach”.

Na finałach FNCS zobaczymy więc trzy polskie deble. Nasz kraj reprezentować będą Kami & Teeq, Kefyy & mlody, a także dzisiejsi bohaterzy, a mianowicie RELLVIS z crustim. To jednak nie koniec, bowiem w rozgrywkach weźmie udział także dwóch innych naszych rodaków — Setty oraz pkr, którzy rywalizować będą do współki z europejskimi duo partnerami.