Guild Esports, której współwłaścicielem jest David Beckham, postanowiło poszerzyć swoje horyzonty o kolejną grę. Tym razem jest to Fortnite, a pierwszym reprezentantem organizacji jest jeden z wyśmienitych europejskich graczy – Flikk.

Nikolaj Andreas Frøsle w przeszłości grał pod banderą Wave Esports, Become Legends oraz Atlantis. Jego największym osiągnięciem w karierze jest najniższy stopień podium na europejskich finałach Fortnite Champion Series: Chapter 2 Season 4 podczas rywalizacji trójek. Wraz z Duńczykiem z sukcesu cieszyli się Anas oraz Th0masHD. Zawodnicy zainkasowali w ten sposób $75,000.

Nowym domem Flikka będzie teraz Guild Esports. Organizacja posiada już dywizje w takich grach jak VALORANT, Rocket League, czy FIFA. Bez wątpienia zakontraktowanie Duńczyka jest bardzo dobrym ruchem z ich strony. Nikolaj na przestrzeni ostatnich tygodni pokazał się z wyśmienitej strony na turniejach Fortnite Champion Series i może on wkrótce wskoczyć do absolutnej czołówki europejskiej sceny Fortnite.