Nowa mapa, nowe bronie i masa innych nowości – wyciekł zwiastun trzeciego rozdziału Fortnite.

Oficjalny polski kanał Fortnite na platformie YouTube przez przypadek opublikował oficjalny zwiastun 3 rozdziału gry, który po chwili szybko został usunięty. Jeżeli stęskniliście się za gwałtownymi zmianami w Fortnite, jak było to w pierwszych sezonach kultowej już strzelanki, to mamy dla was bardzo dobrą nowinę  – 3 rozdział najpopularniejszej produkcji Battle Royale przyniesie ze sobą masę modyfikacji.

Wszystko wskazuje na to, że nowa mapa w Fortnite będzie połączeniem tej z pierwszego i drugiego rozdziału, co z pewnością jest świetną wiadomością dla fanów, którzy tęsknili za starymi miejscówkami.  Do gry wprowadzone mają zostać nowe bronie, a co najważniejsze całkiem  nowa mechanika, która na trailerze wygląda świetnie, jednak z pewnością

W nowym karnecie bojowym ma pojawić się także skin Spider-Mana, a więc możemy spodziewać się kolejnej współpracy na linii Marvel-Epic Games. Nie wykluczone, że dzisiejszy event w grze, który zaplanowany jest na godzinę 22:00, będzie powiązany właśnie z postacią  Człowieka-Pająka.