Aleksa „Queasy” Cvetkovic oficjalnie podpisał kontrakt z nową organizacją.  Serb będzie nowym „klubowym” kolegą jednego z naszych rodaków.

Jeszcze do niedawna wszystko wskazywało na to, że Serb podpisze kontrakt z jedną z topowych organizacji za oceanem. Queasy bardzo długo łączony był z NRG Esports. W końcu nie ma się czemu dziwić. Cvetkovic to jeden z najpopularniejszych graczy Fortnite w Europie, mający na swoim koncie wiele sukcesów, jak dwa zwycięstwa na Fortnite Championship Series.

Queasyemu dwukrotnie udało się zdobyć mistrzostwo Europy. Raz w formacie trio do spółki z Jur3kym i TruleXem, zaś drugi raz w tym roku na duo z Henem. Te zwycięstwa na FNCS-ach sprawiły, że Serb stał się jednym z najlepiej zarabiających graczy Fortnite na świecie i to dzięki samym turniejom. W przeciągu roku Aleksa wygrał na nich ponad 500 tysięcy dolarów.

Niespodziewanie Queasy nie zasilił szeregi żadnej z topowych amerykańskich organizacji. Serb zdecydował się za to na dobrze znany polskim kibicom kierunek. 19-latek od teraz reprezentować będzie szeregi Galaxy Racer, w którego barwach występuje jeden z naszych rodaków – teeq. Klub z Zjednoczonych Emiratów Arabskich zdołał więc zakontraktować kolejnego mistrza Europy