Lubicie wyrzutnie NERF? Taką samą pasją są dla was gry battle royale, a w szczególności Fortnite? Teraz możecie zapisać się do turnieju organizowanego przez NERF, w którym na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

W sklepie NERF już od dawna można kupić wyrzutnie, które swoim wyglądem i kształtem odwzorowują modele z Fortnite. Marka ponownie pokazuje swoje zaangażowanie w społeczność Fortnite i organizuje cztery turnieje. W każdym z nich zawodnicy będą walczyć o pulę nagród wynoszącą €1.600!

Mało tego, zawodnik, który zdobędzie miano MVP, otrzyma zestaw wyrzutni NERF. Udział w turniejach będzie mógł wziąć każdy gracz z Europy, który w Fortnite gra na komputerze stacjonarnym. Niestety użytkownicy konsol muszą obejść się smakiem.

Pierwsze kwalifikacje ruszają już za dwa dni czyli 21 kwietnia. Można się do nich zapisać pod tym linkiem. Warto również wspomnieć, że jest to rywalizacja w duetach, zatem będziemy potrzebowali jednego partnera. Najlepsze pięćdziesiąt drużyn z kwalifikacji trafi do finałów, gdzie triumfator zdobędzie 960 euro. Całość będzie można zobaczyć na kanale NERF_tournament.