Nathan „nayte” Berquignol kończy swoją karierę esportową w Fortnite. Francuz zainspirowany sukcesami zeeka, czy Zyppana zamierza spróbować teraz swoich sił w VALORANCIE.

Jeżeli mielibyśmy stworzyć ranking najbardziej utytułowanych francuskich graczy, to nayte zajmowałby w nim czołową pozycję. Francuz to nie tylko zwycięzca Fortnite Championship Series: Duo, ale i finalista Mistrzostw Świata w formacie Solo. Na turnieju w Nowym Jorku Nathan zakończył rywalizację na 8. miejscu, dzięki czemu zainkasował aż 375 tysięcy dolarów. Jak sam Berquignol jednak przyznaje od pewnego czasu, gra w Fortnite nie sprawiała mu już żadnej frajdy, przez co podjął decyzję o zakończeniu swojej kariery esportowej w tejże właśnie produkcji.

Teraz były już reprezentant Teamu Vitality zamierza spełniać się w VALORANCIE. Mimo wielu uprzedzeń do graczy z Fortnite ci w produkcji Riot Games radzą sobie bardzo dobrze. W składzie Mistrzów Świata występuje przecież, mający swój epizod w grze Epic Games zeek, natomiast w zespole triumfatorów ostatniego turnieju VCT Challengers — Zyppan, który także swoje pierwsze kroki w esporcie stawiał właśnie w popularnym Battle Royale'u. – Zamierzam udowodnić sobie, że mogę odnieść sukces w kolejnej grze — napisał na swoim Twitterze Francuz.