Mongraal przy współpracy z FaZe oraz firmą G Fuel zorganizuje pierwszy turniej Fortnite w nowym sezonie.

Chociaż FNCS-y oraz inne turnieje organizowane przed Epic Games wrócą do Fortnite dopiero w 2022 roku, to zawodnicy nie zamierzają czekać, aby przetestować nową metę. Mongraal przy współpracy ze swoją organizacją, jak i  firmą G Fuel zapowiedział własny turniej o nazwie „G Fuel x Mongraal Cup”, którego pula nagród wyniesie 25 tysięcy dolarów, a zwycięski duet zainkasuje prawie 1/3 tej kwoty.

Mongraal zapowiedział, że do turnieju zaproszonych zostanie 40 duetów, a pozostałe 10 wyłonią kwalifikacje. Jeden z invite’ów powinien wpaść w ręce Kamiego oraz packo, a także Setty’ego i Teeqa. Pytanie tylko, czy zwycięzcy jednego z DreamHacaka Open Duo w turnieju wystartują wspólnie. Od pewnego czasu zawodnik Become Legends  próbuje swoich sił z innymi graczami spoza Polski np. klubowym kolegą Noahreylim czy TaySonem, czyli jednym z najlepszych mechanicznych

G Fuel x Mongraal Cup odbyć się ma 17 grudnia. Będzie to pierwszy turniej Fortnite w rozdziale trzecim na nowej mapie, a to oznacza, że wydarzenie z pewnością będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów.