Manchester City inwestuje w scenę Fortnite’a. Znany angielski klub poinformował o zakontraktowaniu Konrada „Skrama” Skrama.

Manchester City już od dłuższego czasu aktywnie działa na scenie esportowej. Angielski klub stale współpracuje z FaZe Clan. Kilkukrotnie piłkarze City wychodzili nawet na boisko w specjalnych koszulkach, stworzonych przy kolaboracji z organizacją esportową. W 2021 roku do Fortnite’a dodany został także specjalny styl  do jednego ze skinów piłkarskich w barwach Mistrza Anglii. W grze wówczas mogliśmy śledzić również turniej o nazwie „FaZe City Cup”.

Manchester City od kilku lat dominuje Premier League, czas więc by klub zaznaczył swoją obecność również na europejskiej scenie esportowej i tym razem już nie w kolaboracji z FaZe. City zakontraktowało pierwszego zawodnika Fortnite  z Europy – Skrama.  Duńczyk, chociaż lata swojej świetności ma już za sobą, to nadal jego nick przewija się na największych turniejach. W latach 2019-2020 Konrad odnosił liczne sukcesy, awansując na finały FNCS, czy nawet Mistrzostw Świata.