W ekscytującym ruchu dla społeczności e-sportowej, mistrz FNCS 2022 Setty oficjalnie dołączył do Manchester City Esports. Ogłoszenie to pojawia się tuż po rozpoczęciu FNCS 2024 Majors, rozpalając sezon Fortnite Esports z wysokimi oczekiwaniami. Setty, znany ze swoich niezwykłych umiejętności i strategicznej rozgrywki, stał się znaczącą postacią na profesjonalnej scenie Fortnite, zwłaszcza po zdobyciu tytułu FNCS Invitational 2022 wraz ze swoim partnerem Kami.

Podróż Setty'ego do Manchester City Esports

Przed swoim ostatnim kamieniem milowym w karierze Setty zaprezentował swoje talenty w drużynach takich jak Tundra Esports i Become Legends. Jego podróż przez szeregi elity Fortnite była spektakularna, a jej kulminacją było ostatnie przejście do Manchester City Esports. Mistrzowie Premier League przyjęli Setty'ego jako swojego najnowszego profesjonalistę Fortnite, sygnalizując swoje zaangażowanie w rozszerzanie swojej obecności na arenie e-sportowej.

Powitanie mistrza w zespole

Oficjalnemu ogłoszeniu na koncie X Manchesteru City towarzyszyło ciepłe powitanie ze strony członków zespołu, w tym gwiazdy piłki nożnej Haaland. Przybycie Setty'ego jest nie tylko świadectwem jego wyjątkowych umiejętności, ale także ważnym momentem dla Manchester City Esports, który kontynuuje budowanie potężnego składu. Setty założy koszulkę z numerem 8, reprezentując drużynę w nadchodzących turniejach Fortnite Esports, mając na celu zwycięstwo.

Ambicje Setty'ego i dynamika duetu

W odkrywczym wywiadzie Setty wyraził swoją determinację, by podbić FNCS w tym roku, zastanawiając się nad bliską porażką w poprzednim sezonie. Jego ambicje są jasne, skupiając się na głównym turnieju pod koniec roku, porównywanym do Mistrzostw Świata w Fortnite. Profesjonalny gracz pochwalił również swojego duetowego partnera Kami, potwierdzając ich partnerstwo w tegorocznym turnieju FNCS. Ich współpraca już okazała się sukcesem, a duet jest gotowy do zrobienia fal w nadchodzących zawodach.

Reprezentowanie Manchesteru City w Fortnite

Integracja Setty'ego z drużyną Manchester City Esports to nie tylko rywalizacja; chodzi o ucieleśnienie ducha zespołu na wirtualnej arenie. Pokazał to, udostępniając zdjęcie ze swojego lobby Fortnite, ubrany w skórkę Manchester City, symbolizującą połączenie kultury piłki nożnej i gier. To posunięcie nie tylko podkreśla rolę Setty'ego jako reprezentanta Manchesteru City w Fortnite Esports, ale także podkreśla rosnące powiązania między tradycyjnymi sportami a e-sportem.

Wraz z dołączeniem Setty'ego do składu Manchester City Esports, zarówno drużyna, jak i zawodnik są gotowi na ekscytujący sezon na scenie Fortnite Esports. Jako jeden z najlepszych graczy w Europie, doświadczenie i umiejętności Setty'ego niewątpliwie przyczynią się do ambicji zespołu. Fani Fortnite i Manchesteru City będą z niecierpliwością obserwować, jak Setty wkracza na wirtualne pole bitwy, dążąc do chwały w nadchodzących turniejach FNCS.