Na kilka dni przed startem FNCS-ów Kami z Settym notują kolejny kapitalny występ. Polacy zajęli drugie miejsce  na trzecim w tym sezonie Duo Cash Cupie.

Nie ma co ukrywać, że Kami z Settym w obecnym momencie bez dwóch zdań przerastają znacznie polską scenę Fortnite. Reprezentanci Become Legends na DreamHacku Summer w Szwecji zajęli dwie pierwsze pozycje, gromadząc identyczną liczbę punktów. Wtenczas triumf w turnieju przypadł Iwo, bowiem ten mógł pochwalić się jedną wygraną. Dziś podobny scenariusz ziścił się także na finałach Duo Cash Cupa.

Niestety tym razem Setty wraz z Kamim musiał przełknąć gorzki gorycz porażki. Polacy po sześciu grach na finałach Duo Cash Cupa mogli pochwalić się identyczną liczbą punktów, co Queasy i Veno, lecz ze względu na fakt, że naszym rodakom nie udało się wygrać żadnej z sześciu gier, zwycięstwo w turnieju po tie-breaku przypadło ich przeciwnikom.

Na finałach trzeciego w tym sezonie Duo Cash Cupa zobaczyliśmy również dwa inne polskie duety. Na 26. miejscu turniej zakończyli Mikson z artorem, zaś na odległej 45. pozycji pkr z Teeqiem, którzy wyprzedzili jedynie pięć innych debli.