Wczoraj rozpoczęły się pierwsze kwalifikacje do FNCS. W rundzie numer jeden najlepsi okazali się Kami z Settym, pewnie awansując do kolejnego etapu.

Fortnite Championship Series to największy i najbardziej prestiżowy turniej Fortnite. Co sezon zawodnicy mają szanse powalczyć o główną nagrodę pieniężną w wysokości 300 tysięcy dolarów. W rozgrywkach nie ma jednak taryfy ulgowej i bez względu na to, czy w zeszłym sezonie zdobyłeś mistrzowski tytuł, czy nie zagrałeś nawet na Grandsach, i tak musisz przejść przez wiele etapów eliminacji.

Wczoraj odbyła się pierwsza runda otwartych kwalifikacji do FNCS. Do drugiej części eliminacji przebrnąć udało się wielu polskim duetom, bowiem nie było to specjalnie trudne. Do kolejnego etapu promocje otrzymywało aż dwa tysiące najlepszych debli. To co może nas jednak specjalnie cieszyć, to fakt, że zwycięzcami pierwszej rundy eliminacji zostali Kami z Settym.

Kami z Setym wygrali dwie z ośmiu swoich gier. Polacy zdobyli w nich łącznie aż 185 punktów. Choć z tego tytułu nie otrzymają żadnego profitu, to dzięki temu ich fani mogą z jeszcze większą niecierpliwością oczekiwać na decydujące etapy eliminacji, w których zawodnicy Become Legends z pewnością włączą się do gry o bezpośredni awans na Grandsy.