Kami z Settym zagrają na kolejnym lanowym turnieju Fortnite. Polacy otrzymali zaproszenia na FNCS Invitational w Stanach Zjednoczonych.

Kami z Settym to w tym momencie nie tylko najlepsi gracze w naszym kraju, ale i najbardziej medialni. Obu panów na Twitterze śledzi ponad 150 tysięcy fanów, co czyni ich jednymi z najbardziej rozpoznawalnych polskich esportowców. Gracze Become Legends są także idolami poza granicami naszego kraju.

Przed kilkoma tygodniami na DreamHacku Summer w Szwecji Kami z Settym zszokowali wszystkich, gromadząc identyczną liczbę punktów i zajmując pierwsze dwie pozycje na turnieju. Zwycięstwo przypadło jednak Iwo, bowiem ten miał na swoim koncie jedną wygraną grę. Niemniej jednak był to pokaz, jak mocni są obaj panowie, którzy na dodatek są nie tylko klubowymi kolegami, ale i duo partnerami.

W listopadzie Kami z Settym ponownie wybiorą się na lana. Polacy otrzymali zaproszenie na FNCS Invitational, które odbędą się w Stanach Zjednoczonych. Pula nagród rozgrywek, póki co nie jest jeszcze znana, lecz niewątpliwie będzie to najbardziej prestiżowe wydarzenie na scenie Fortnite od czasów World Cupa. Na Fortnite Championship Series Invitational zagra m.in. Bugha – triumfator Mistrzostw Świata z 2019 roku.