Kami z Settym osiągnęli kolejny świetny wynik na finałach Duo Cash Cupa. Polacy uplasowali się na trzecim miejscu, dzięki czemu zainkasowali ponad 1,5 tysiąca dolarów.

Tylko dwa dni dzielą nas od pierwszych otwartych kwalifikacji do FNCS, a więc najbardziej prestiżowego turnieju Fortnite, w którym najlepsze duety w Europie powalczą o główną nagrodę w postaci 300 tysięcy dolarów. Tuż przed startem rozgrywek Fortnite Championship Series świetną formą wykazują się Kami z Settym. Wczoraj Polacy zajęli trzecie miejsce na finałach Duo Cash Cupa.

Kami z Settym długo mieli realne szanse na zwycięstwo, lecz w dwóch ostatnich grach świetną postawą wykazali się Veno z Aquą, którzy uciekli rywalom i spokojnie dowieźli swoje zwycięstwo. Niestety w ostatniej grze polski debel został prześcignięty jeszcze przez Decyptosa oraz rezona, finalnie kończąc turniej na najniższym stopniu podium.

Na wczorajszych finałach Duo Cash Cupa obserwować mogliśmy jeszcze jedno polskie duo, a mianowicie Kubxa z Devonem, którzy rywalizacje zakończyli dopiero na 31. miejscu, gromadząc prawie trzy razy mniej punktów od Kamiego i Settyego.