Michał „Kami” Kamiński i Iwo „Setty” Zając nie zagrają na finałach trzeciego Duo Cash Cupa w tym sezonie. Polski duet nie znalazł się wśród pięćdziesięciu najlepszych debli.

Kami nie będzie miał okazji powtórzyć wczorajszego sukcesu z Solo Cash Cupa. Kamińskiemu wraz z Settym zabrakło aż dwudziestu punktów, by awansować na trzecie finały turnieju Duo w tym sezonie. Polacy, mimo że w ciągu ośmiu gier dwukrotnie triumfowali, to ostatecznie nie zgromadzili wystarczającej liczby oczek, aby zająć miejsce w top50, które daje promocje do drugiej rundy rozgrywek.

Brak awansu Kamiego i Settyego nie oznacza jednak, że na jutrzejszych finałach Duo Cash Cupa nie ujrzymy żadnych Polaków. Do drugiej rundy turnieju dostać udało się aż trzynasty naszym rodakom, w tym również  Japko z Saevidem, którzy pierwszą rundę kończą na trzeciej pozycji, gromadząc ponad 170 punktów.

Najwyżej z polsko-polskich debli w kwalifikacjach uplasowali się Raxi z Miksonem. Wymieniony duet pierwszą rundę Duo Cash Cupa zakończył na 7. miejscu! Pełną tabelkę znaleźć możecie tutaj.