Michał „Kami” Kamiński poinformował na swoim Twitterze, że jego kontrakt z GAMMA Gaming wygasł i od dziś jest wolnym agentem. 

Organizacja GAMMA Gaming to marka założona przez piłkarza Arsenalu –  Seada Kolašinaca. Jego celem było wspieranie młodych utalentowanych graczy i spełnianie ich marzeń o byciu profesjonalnymi graczami. Kami dołączył do GAMMA Gaming we wrześniu ubiegłego roku.

Wówczas organizacja podpisała kontrakt także z Th0masemHD, Tschinkenem, Merjinem, Obitem i mambą. Wtedy kariera  Kamiego nabierała coraz większego rozpędu. Wraz z Kubxem zajął on piąte miejsce na finałach Fortnite Championship Series, a kilka miesięcy potem wygrał turniej Bugha Throwback, dzięki któremu usłyszała o nim cała esportowa społeczność Fortnite’a.

Polak nie będzie miał raczej większego problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy. Kami to obecnie jeden z najlepszych graczy w Europie. Jego Twittera śledzi prawie 110 tysięcy osób, a z samych turniejów w grze Epic Games zarobił aż 150 tysięcy dolarów. W dodatku jego trio jest jednym z głównych faworytów do wygrania FNCS-ów i zgarnięcia głównej nagrody w postaci 300 tysięcy dolarów.

Kami, Setty, Teequ w tym sezonie to najlepsza i najstabilniej grająca ekipa – w poniedziałek wygrali Trio Cash Cupa, a wcześniej kilkukrotnie zajmowali drugą pozycję. Dwukrotny zwycięzca Fortnite Championship Series – JannisZ na swoim Twitterze napisał nawet, że jest szczęśliwy, że to właśnie Polacy wygrali turniej, bo ewidentnie na to zasłużyli.