Adam „Kakuszakak” Płonka po blisko miesięcznej współpracy opuszcza szeregi Team Ascent. Gracz zdecydował się nie tylko na zerwanie kontaktu z organizacją, lecz także na odejście z dotychczasowego składu. Celem jest założenie własnej drużyny.

Niemal miesiąc temu Team Ascent zdecydowało się na założenie dywizji Fortnite, tym samym przygarniając pod swoje skrzydła zawodników występujących wówczas pod banderą Team White. Po niedługiej przygodzie na opuszczenie szeregów zespołu zdecydował się Adam „Kakuszakak” Płonka.

Na przestrzeni ostatnich tygodni Kakuszakak dopuścił się niemałych osiągnięć. Wraz z kolegami wygrał pierwszy LAN Fortnite w Polsce, a następnie odnotował świetne wyniki w rozgrywkach online. Zmagania Fortnite Fun League Polska w formacie solo zakończył na piętnastym miejscu, natomiast w rywalizacji dedykowanej duetom znalazł się w najlepszej dziesiątce wraz z Mariuszem „marioszela” Szeligą.

Plany na przyszłość gracza nie są do końca znane. Na mediach społecznościowych poinformował o założeniu drużyny Fear, którą reprezentuje razem z Jackiem „Highstyled” Kamińskim. Niezależnie czy jest to projekt długofalowy, czy też chwilowa inicjatywa, życzymy zawodnikom wielu sukcesów.

Obecny skład Team Ascent prezentuje się następująco:

  • Mariusz „marioszela” Szeliga
  • Damian „Hiviks” Kowalski
  • Konrad „Toxic” Plichta