Japko i Dadir zajmują trzecie miejsce na GFuel x Mongraal Cup. Duet Polaków na turniej zakwalifikował się z otwartych eliminacji.

GFuel x Mongraal Cup to turniej zorganizowany przez streamera oraz profesjonalnego zawodnika FaZe Clan we współpracy z firmą GFuel. W rozgrywkach wzięli udział najlepsi zawodnicy Fortnite w Europie. W nich zobaczyliśmy łącznie dziewięciu Polaków – Setty’ege, który jako jedyny wystąpił z duo partnerem spoza Polski – Raiflą oraz Kamiego z Teeqiem, Krejza z PACKO, Kefyy’ego z pkrem oraz Dandirem z japko.

Niespodziewanie to właśnie japko z Dandirem, którzy awans do turnieju wywalczyli sobie w otwartych kwalifikacjach, zaprezentowali się najlepsi wśród polskich zawodników. Duet japko-Dandir rozgrywki na GFuel x Mongraal Cup zakończył na 3. miejscu, wygrywając łącznie cztery tysiące dolarów. Inne w pełni polskie duety nie pokazały się z najlepszej strony, kończąc zawody poza TOP20.

Najlepsi na GFuel x Mongraal Cup okazali się Hen oraz Quesy, którzy wygrali dwie z pięciu gier, gromadząc przy tym 138 punktów, co dało im bezpieczną przewagę nad drugim miejscem.

  1. Hen x Queasy European Union
  2. Default x stromyrite European Union
  3. Dandir x japko Poland