Czas rozwiać tajemnicze zapowiedzi – Izako Boars jako kolejna polska organizacja decyduje się na pozyskanie zespołu Fortnite. Ich wzrok padł na jedną z najlepszych z ekip na rodzimym podwórku, czyli inHarmony Gaming.

Trend pozyskiwania zespołów Fortnite przez polskie organizacje jak najbardziej nie przemija. W ciągu ostatni dni na postawienie takiego kroku zdecydowało się Alsen Team czy Illuminar Gaming, natomiast dziś światło dzienne ujrzała informacja dotycząca Izako Boars. Drużyna kojarzona głównie z takimi tytułami jak Counter-Strike: Global Offensive, Zula czy PUBG przyjęła pod swoje skrzydła dotychczasowych przedstawicieli inHarmony Gaming.

Zawodnicy, którzy zamienili logo przesympatycznej pandy na groźnego dzika to czwórka, której z całą pewnością nie można odmówić talentu. Adrian „Dju” Malczyk, Dawid „hacky” Jagielski czy Patryk „Maciuś” Gałaj to z pewnością znane persony w polskim półświatku produkcji Epic Games. Drużynę uzupełnia Rafał „Shikuni” Goncerzewicz, który w ostatnich miesiącach odnosił sukcesy pod banderą iHG, gdzie był częścią sekcji Rocket League.

Wymieniona czwórka z całą pewnością jest materiałem do odnoszenia niemałych sukcesów, co pokazywali w przeszłości za sprawą nieprzeciętnych wyników na turniejach. Z całego serca życzymy im powodzenia w trakcie nadchodzących turniejów. Kto wie, może to podczas dzisiejszych kwalifikacji do Winter Royale uda im się wedrzeć na szczyt?