Kolejna organizacja z rodzimego podwórka otwiera się na produkcję Epic Games. Tym razem sekcję Fortnite zobaczymy u Illuminar Gaming, natomiast w barwach drużyny zobaczymy Mateusza „MATIZORD” Naumienko oraz Wojciecha „Veraxer” Kapłona.

Popularności Fortnite na polskiej scenie esportowej z całą nie można odmówić, nic więc dziwnego, że rodzime organizacje decydują się na podjęcie współpracy z zawodnikami najbardziej rozpoznawalnego tytułu Battle Royale.  Na ten krok postawiło Illuminar Gaming, które od dziś reprezentowane będzie przez Mateusza „MATIZORD” Naumienko, niegdyś występującego w barwach AGO Esports oraz byłego profesjonalnego gracza Paladins, oraz Wojciecha „Veraxer” Kapłona.

Duet profesjonalnych graczy został uzupełniony przez Aleksandrę „Frytka” Koźbiał, która będzie pełnić funkcję prezenterki odpowiedzialnej m.in. za przygotowywanie relacji z eventów oraz turniejów.  Dotychczas możecie ją kojarzyć z transmisji, które prowadzi w serwisie Twitch.TV.

Od dłuższego czasu przyglądaliśmy się scenie Fortnite i patrząc na jej dynamiczny rozwój, zarówno w Polsce, jak i Europie, postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do budowania naszego polskiego podwórka Battle Royale – komentuje Adam „Jotosha” Kozierowski, Head Manager w Illuminar Gaming – MATIZORD wraz ze swoim doświadczeniem oraz Veraxer z młodzieńczym zapałem, jak i umiejętnościami z całą pewnością są mieszanką, którą stać na wiele, a my jako Illuminar Gaming dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić chłopakom jak najlepsze warunki do rozwoju. Dodatkowo podjęliśmy współpracę z Olą „Frytką” Koźbiał, która zajmie się stroną kreatywną sekcji Fortnite. Liczymy, że wniesie ona dużo pozytywnej energii w rozwój naszej dywizji, jak i całej sceny.

Zawodników możecie śledzić na następujących kanałach mediów społecznościowych:

Veraxer: Facebook, Instagram, Twitter.

MATIZORD: Facebook, Instagram, Twitter oraz Twitch.