Minionego wieczoru zakończono zmagania w ramach siódmego tygodnia Fortnite Summer Skirmish. Na polu bitwy mogliśmy obserwować aż trzy polskie duety, jednakże w ostatecznym rozrachunku najlepszy występ należał do Highstyleda i 3vila.

Format siódmego tygodnia Fortnite Summer Skirmish zagwarantował widzom potyczki duetów. Zawodnicy uzyskiwali punkty za eliminacje oraz Królewskie Zwycięstwa, zgarniając nagrody za ich łączną ilość, a także poszczególne występy na każdej z pięciu map. Na polu bitwy mogliśmy obserwować trzy duety – Jacka „Highstyled” Kamińskiego i Oskara „3vil” Żeljazkowa, Piotra „Izak” Skowyrskiego oraz Pawła Leh” Lehmanna, a także Jakuba „Lothar” Szygulskiego i Igora „Povity” Zielińskiego.

Najlepszy występ odnotowała drużyna złożona z popularnego streamera oraz zawodnika głównego składu On Fire. Znakomita dyspozycja pozwoliła im na uzyskanie piętnastu punktów, co przełożyło się na ósme miejsce w tabeli wyników. Znalezienie się w najlepszej dziesiątce pozwoliło na zagarnięcie nagrody w wysokości 14 250 USD.

Słabsze występy odnotowały pozostałe dwa polskie duety. Lothar i Povity zajęli dwudzieste ósme miejsce, inkasując jedynie 1250 USD. Pomimo niższego miejsca, bo trzydziestego drugiego, Izak i Leh wzbogacili się o sto dolarów więcej niż zespół z zawodnikiem AGO Esports w składzie.

Siódmy tydzień Fortnite Summer Skirmish był przedostatnim z ośmiu zapowiedzianych turniejów. Przystanek zwieńczający serię jako jedyny odbędzie się na LAN-ie, podczas nadchodzącego PAX West. Zgromadzeni na miejscu gracze zawalczą o 1 500 000 USD.