FaZe Clan zakontraktowało H1ghsky1 i tym samym przyjęło w swe szeregi najmłodszego zawodnika w całej historii organizacji.

Niespełna 13 letni H1ghsky1 otrzymał kontrakt od FaZe Clan. Nie minęły dwa dni po tym, jak zawodnik TSM – Ali „Myth” Kabbani przypadkowo ujawnił informacje dotyczące nowego zawodnika dywizji Fortnite, a FaZe Clan i sam Patrick zdecydowali się na wydanie stosownego oświadczenia potwierdzającego transfer.

Co ciekawe 12 marca organizacja pozyskała 15-letniego „Sway'a”, tym samym pokazując, że nie boi się pomagać młodym zawodnikom, w których drzemie ogromny potencjał. FaZe Clan podpisując umowę z H1ghsky1 zakontraktowało dziesiątego zawodnika dywizji Fortnite, co czyni ją jedną z największych na profesjonalnej scenie.

Ostatnie osiągnięcia 13-latka w Fortnite to zakwalifikowanie się do Winter Royale i zainkasowanie 2500$ i 22 miejsce w Scallywag Cup. Pokazał tym samym, że jest w stanie rywalizować na najwyższym, światowym poziomie. Jego przewagą nad innymi jest niesamowicie szybkie budowanie i równie szybkie edycje, czym już wcześniej zwrócił na siebie uwagę.