Dywizja Fortnite organizacji Davida Beckhama umacnia się o kolejny świetny nick. Tym razem jest to piętnastolatek, który dwukrotnie wygrywał FNCS – JannisZ.

Niemiec dał się poznać szerszej publice za sprawą dołączenia do Wave Esports. Początki jego profesjonalnej kariery nie były usłane różami i musiał on często zadowalać się miejscami poza pierwszą dziesiątką. Wszystko zaczęło odmieniać się w grudniu 2019 roku, gdy udało mu się zająć trzecią lokatę w czwartym tygodniu FNCS. Była to jednak zaledwie cisza przed burzą.

Kolejny rok obfitował w liczne triumfy i sukcesy. JannisZ wygrał FCS Invitational: Chapter 2 Season 2, Frosty Frenzy Session 2, EU Encore oraz wiele razy stawał na drugim i trzecim miejscu podium. Przez ostatnie trzy miesiące piętnastolatek zdołał zwyciężyć FCS: Chapter 2 Season 5, dwa Cush Cupy oraz trzeci weekend Razer Invitational. Jest on zarazem jednym z najlepiej sprawujących się graczy Fortnite w Europie w tym roku.

Guild Esport sformowało zatem naprawdę mocarny skład, w którym poza Niemcem występuje Anas, Hen, Flikk oraz TaySon. Są to zatem osoby z ogromnym potencjałem, o których sukcesach usłyszymy zapewne jeszcze nieraz.