Kyle “Bugha” Giersdorf został indywidualnym mistrzem świata w Fortnite.

16-letni Amerykanin zdeklasował swoich przeciwników. Podczas 6 gier, wypracował sobie ogromną przewagę, wynoszącą aż 26 punktów nad drugim miejscem!
W pierwszej rozgrywce, Kyle popisał się niesamowitymi umiejętnościami i zdobył Królewskie Zwycięstwo z aż 9 eliminacjami! W pierwszej grze, również bardzo dobrze poradził sobie JarkoS, który zajął 5 miejsce. Niestety pozostałe gry nie poszły po myśli Polaków.

Pod koniec ostatniej gry, gdy strefy zbliżały się ku końcowi, Bugha już wiedział, że trofeum jest jego.  W tej grze dobrze wypadł teeq, który wyeliminował mistrza świata i ostatecznie awansował na 43 lokatę. Jarek „JarkoS” Kaleta znalazł się na 52 pozycji, a Łukasz „luki” Król rywalizację zakończył na 86 miejscu. To jednak nie jest zły wynik, samo zakwalifikowanie się do finałów Fortnite World Cup to ogromny sukces, nasi rodacy byli w setce najlepszych zawodników świata! Warto wspomnieć, że w eliminacjach udział wzięło 40 milionów graczy.

Kyle “Bugha” Giersdorf wraca do domu bogatszy o 3 miliony dolarów, Polacy zaś zainkasowali na swoje konto po 50 tysięcy dolarów.