Nieżyjące raper Jarad Anthony Higgins znany pod pseudonimem Juice WRLD będzie miał swój koncert w Fortnite? Społeczność zwróciła uwagę na jedną rzecz.

Epic Games już niejednokrotnie zaskakiwało swoich fanów i organizowało w Fortnite eventy na niespotykaną wcześniej skalę. Studio jako pierwsze zorganizowało wirtualny koncert Marshmello, który na żywo zagrał dla setek milionów fanów. Następnie kolaboracji z Fortnite doczekał się również raper Travis Scott, a jeszcze później Ariana Grande.

Z każdym kolejnym koncertem Epic Games tworzyło coraz większe show, dbając o małe detale. Ostatnio nie mieliśmy jednak żadnych przecieków na temat tego, który światowej klasy artysta, bądź artystka mogą zawitać na serwery Fortnite. Chęć współpracy na swoim Twitterze wyrażali, chociażby raper Lil Baby czy Lil Nas X. Możliwe jednak, że to nie oni, a inna nieżyjąca już legenda muzyki da swój performance w grze.

Kilka dni temu menedżer Juicego WRLDA udostępnił na swoich Social Mediach zwiastun nowego sezonu w Fortnite, podkreślając napis „Almost time to start the party”.  Chociaż może to nie mieć żadnego powiązania z koncertem WRLDA w Fortnite, to zaskakujący jest fakt, iż jakiś czas temu zapowiedziany został kolejny pośmiertny album Jarada Anthonyego Higginsa o nazwie „The Party Never Ends”.