Okres, w którym organizacja Dynamind nie mogła szczycić się zespołem Fortnite nie potrwał długo. Zaledwie kilka dni temu usłyszeliśmy o odejściu ostatniego duetu, natomiast przedwczoraj pod skrzydła drużyny trafił zespół dotychczas znany jako On Fire.

Powstałe w bieżącym roku Dynamind to organizacja, która od początku swej działalności skupiła się na wspieraniu zawodników Fortnite. Pierwszy skład, który zobaczyliśmy pod jej szyldem zrzeszał utalentowanych zawodników – Kamila „Kamxon” Michałka, Bartosza „laidback” Kranca, Mateusza „richarT” Trawickiego oraz Aleksandra „Zeek” Zygmunta.

Wspomniana czwórka opuściła szeregi drużyny na przestrzeni ostatnich tygodni. Zarząd Dynamind zadecydował o poszukiwaniu następców graczy, którzy w trakcie swojej kariery odnieśli świetne wyniki podczas Fortnite Fun Duo League. Jak okazało się przedwczorajszego wieczoru, formacja została zasilona przez doskonale znanych na scenie przedstawicieli On Fire.

Ekipa złożona z Oskara „3vil” Żeljazkowa, Filipa „Helu” Nogaja, Macieja „teeq” Radzio i Adama „Livestarrr” Kosackiego zrzesza doświadczone w boju osoby, które udowodniły swoją wartość m.in. w trakcie StarLadder Eastern Clash, czy też różnych odsłonach Fortnite Skirmish. Należy jednak mieć na względzie, iż osiągnięcia poprzednich reprezentantów zawiesiły poprzeczkę niezwykle wysoko.