Jedna z polskich organizacji specjalizujących się w Fortnite, Dynamind, postanowiła dać szanse obiecującym zawodnikiem popularnego Battle Royale. Udział w rekrutacji do akademii pozostaje otwarty dla wszystkich.

Przed kilkoma tygodniami Dynamind postanowiło odświeżyć szeregi dywizji Fortnite, rozstając się z dotychczasowym składem. Wówczas miejsce Zeeka i spółki zajął zespół znany polskiej scenie jako On Fire, czyli Oskara „3vila” Żeljazkowa, Filipa „Helu” Nogaja, Macieja „teeqa” Radzio oraz Adama „Livestarrra” Kosackiego.

Jak się okazało, organizacja nie zamierza zaprzestać swojej ekspansji na scenę Battle Royale po pozyskaniu rozpoznawalnej na lokalnej scenie drużyny. W przeciągu ostatnich dni do Dynamind dołączył szkoleniowiec, Rafał „BaBeLiut” Zajączkowski, który dotychczas występował w barwach ALSEN Team.

Kolejnym planem na przyszłość zarządu Dynamind jest stworzenie akademii, nad której przebiegiem będzie czuwać wspomniany powyżej szkoleniowiec. Zapisy do rekrutacji pozostają otwarte dla wszystkich graczy Fortnite – jedynym warunkiem jest, aby główną platformą zmagań śmiałka było PC. Większą ilość szczegółów poznacie na facebookowym profilu organizacji.