Dobry początek nowego sezonu w wykonaniu Polaków. Dziesięciu naszych rodaków awansowało na finały najbliższego Duo Cash Cupa.

Podczas krótkiej przerwy pomiędzy pierwszym a drugim sezonem rozdziału trzeciego w Fortnite sporo działo się na polskim podwórku. Najważniejszym wydarzeniem ostatnich tygodni wydaje się być zakończenie wspólnej gry Kamiego z Teeqiem. Reprezentant Become Legends od teraz rywalizować będzie w deblu ze swoim klubowym kolegom — Settym, natomiast sam finalista World Cupa związał się ze wschodzącą gwiazdą naszej sceny — pkrem.

Dziś w końcu mieliśmy okazję zobaczyć, komu zmiany w trakcie przerwy wyszły na dobre. Trudno wysunąć jednak jakiekolwiek wnioski, albowiem zarówno Kamiemu z Settym, jak i Teeqowi z pkrem kwalifikacje do pierwszego w tym sezonie Duo Cash Cupa poszły bardzo dobrze. Cała czwórka wywalczyła sobie awans na jutrzejsze finały, lecz to duo pkr-teeq w rundzie eliminacyjnej uplasowało się wyżej, zajmując 15. pozycję (#30 Kami & Setty).

Na finałach Duo Cash Cupa, które odbędą się już za dwa dni, zagrają także inni Polacy. Dodatkowo swój awans przypieczętowali Kubxem z devonem, Shifu z malinbucą oraz TuNa z Dandirem.