Aż cztery polskie ekipy zagrają na finałach FNCS Grand Royale i powalczą o główną nagrodę pieniężną  w wysokości 600 tysięcy dolarów.

Na finałach FNCS Grand Royale oczywiście nie zabraknie najlepszego polskiego trio – zwycięzców ostatnich FNCS-ów Kamiego, Setty’ego oraz Teeqa. Ci awans zagwarantowali sobie wyjątkowo szybko, bo już w trzeciej grze. Ekipa Polaków będzie  niewątpliwie jedną z tych, która będzie biła się o najwyższe pozycje, a być może i zwycięstwo w całym turnieju.

Po awansie zespołu Kamiego liczba Polaków na finałach FNCS Grand Royale długo się nie powiększała, a faworyci mocno zawodzili.  Ostatecznie dostać się na turniej udało się jeszcze aż trzem polskim trio – ekipie TuNy, vouna oraz Kefyy’ego.

Z trzech wymienionych trio największe szanse na dobry  wynik na finałach FNCS Grand Royale oprócz Kamiego, Setty’ego oraz Teeq mają niewątpliwie Kefyy, pkr oraz młody, którzy już nie raz pojawiali się na tak prestiżowych turniejach. Dla pozostały dwóch ekip z Polski występ na Fortnite Championship Series Grand Royale będzie pierwszym poważnym sprawdzianem w karierze.

Każdy zespół, który zdołał się zakwalifikować na finały FNCS Grand Royale już na start na zagwarantowane przynajmniej 9 tysięcy dolarów. Pula nagród turnieju wynosi jednak  aż 5 milionów dolarów, a zwycięska ekipa zgranie 600 tys. $.