Już jutro startuje pierwszy lanowy turniej Fortnite od trzech lat. Na DreamHacku Summer Jönköping będziemy mieli okazje kibicować czwórce Polaków.

Po dwóch latach Fortnite w końcu powraca na lana! Już jutro rozpocznie się DreamHack Summer  w Szwecji z pulą nagród 100 tysięcy dolarów. Ostatnia edycja tego turnieju w Jönköping została wygrana przez Holendra Merijna, miało to miejsce w grudniu 2019 roku. Teraz mamy nadzieje, że trofeum w górę uniesie któryś z naszych rodaków.

Na DreamHack Summer  zobaczymy łącznie czwórkę Polaków – packo, pkra, Kamiego oraz Settyego. To właśnie w tej ostatniej dwójce pokładamy największe nadzieje. Nie ma się co dziwić. Obaj reprezentanci Become Legends już niejednokrotnie udowodnili, że potrafią bić się o najwyższe pozycje na turniejach solo typu Cash Cup, czy nawet ubiegłorocznych FNCS-ach Invitational.

Startujący jutro DreamHack Summer odbędzie się w formacie solo. Do turnieju przystąpi łącznie trzystu zaproszony graczy, lecz tylko stu awansuje na niedzielne finały. Ich uczestników wyłonią trzy heaty – dwa sobotnie i jeden niedzielny, z którego do finałowej rundy dostanie się nie trzydziestu, a tym razem czterdziestu zawodników.