Trio zwycięzcy World Cupa – Bughi wygrywa Fortnite Championship Series Grand Royale: NA. Amerykanin wraz z mero obronił tym samym wywalczony przed trzema tygodniami mistrzowski tytuł FNCS.

Początek 2021 roku nie należał do Bughi. Amerykanin został nawet okrzyknięty „dzieckiem jednego turnieju”, ponieważ po zdobyciu tytułu mistrza świata jego kariera mocno spowolniła, a sam 18-latek bardziej skupił się na kreowaniu własnego wizerunku w świecie show-biznesu niż grze. Dzięki temu wystąpił w wielu reklamach, także telewizyjnych, u boku największych gwiazd internetu i nie tylko.

W ostatnich miesiącach Bugha ponownie pokazał jednak, dlaczego jest uznawany za jednego z najlepszych graczy na świecie. Amerykanin wraz z mero i Muz3xem wygrał FNCS-y, jednak zaraz po nich dosyć nieoczekiwanie Muz3x zdecydował się poszukać nowego trio.

Do FNCS Grand Royale Bugha i mero przystąpili wraz z Dukem, który w ostatnim czasie nie zajmował żadnych wysokich lokat na turniejach. Mimo to bardzo szybko zgrał się z nowymi kolegami i zdołał pomóc im obronić mistrzowski tytuł, zgarniając przy tym 300 tysięcy dolarów.