Benjyfishy i MrSavage wygrali pierwszego w nowym sezonie Fortnite DreamHacka w formacie duo. Najwyżej z Polaków uplasowali się pkr i Kefyy, którzy zajęli 9. miejsce.

Walka o zwycięstwo toczyła się praktycznie do samego końca. Przed ostatnią grą szansę na wygraną w DreamHacku mieli nie tylko BenjyFishy i MrSavage, ale i Hen z rezonem oraz DKS z BadSniperem. Ostatecznie ostatnia rozgrywka kompletnie nie poszła po myśli Francuzów i ci stracili długo okupowane przez nich pierwsze miejsce.

BenjyFishy i MrSavage wyprzedzili Hena i rezona o zaledwie 13 punktów. Przedstawiciele NRG i  100 Thieves za zwycięstwo w DreamHacku duo zgarnęli 12 tysięcy dolarów.  Trzeba przyznać, że Brytyjczyk z Norwegiem świetnie rozpoczęli nowy sezon. Tydzień temu wspólnie zajęli także trzecie miejsce na Trio Cash Cupie, a więc jak na razie obaj nie schodzą z podium.

Najwyżej z Polaków uplasowali się pkr oraz Kefyy, którzy DreamHacka zakończyli  na  9. miejscu. Dwie lokaty za nimi znaleźli się advise i synxx.   Turniej kompletnie nie poszedł po myśli packo i Kamiego, w których mogliśmy pokładać spore nadzieje. Ci po ośmiu grach uplasowali się dopiero na 36. pozycji.