Dwójka nastoletnich milionerów, którzy fortuny dorobili się dzięki grze w Fortnite, zamierzają wypuścić własną książkę. Za całą jej produkcję odpowiedzialny ma być Johnny Troset Andersen.

Benjyfishy i MrSavage to prawdopodobnie dwóch najpopularniejszych profesjonalnych graczy Fortnite. Na ich kanale Twitch śledzi ich następująco 3,6 i 2,3 miliona osób. Obaj gracze długo tworzą wspólnie duet od bardzo dawna. Razem awansowali nawet na mistrzostwa świata w 2019  roku, na których jednak nie odnieśli żadnego spektakularnego sukcesu. Oprócz tego są także bardzo dobrymi kolegami w życiu prywatnym.

Teraz obaj zawodnicy zamierzają wypuścić wspólną książkę. Jeżeli liczycie jednak na jakąś ciekawą lekturę, to musimy was zawieść. Ma ona być nastawiona głównie na młodszych odbiorców i opowiadać o tym jak zostać profesjonalnym graczem Fortnite. Szkoda, bo obaj gracze mają za sobą ciekawą historię, a w szczególności Brytyjczyk. Benjy stracił ojca, gdy miał 8 miesięcy i musiał wychowywać się tylko z mamą i starszym bratem w dość ubogich warunkach. Ogromna popularność, setki tysięcy dolarów wygranych na turniejach, milionowy kontrakt z NRG Esports musiały w niesamowity sposób odmienić życie 17-latka i to w tak krótkim czasie.

Obaj panowie mają tylko 17-lat, a więc z pewnością sporo jeszcze przed nimi. Być może na szczerą opowieść i podsumowanie swojej kariery w postaci biografii przyjdzie jeszcze czas. Jak na razie pierwsza książka Benjy’ego i Savage’a „Build It Like” o tym, jak zostać profesjonalnym graczem ma ukazać się pod koniec listopada.