Astralis wkracza na scenę Fortnite’a. Duńska organizacja zakontraktowała jednego z najlepszych graczy w Europie – ThomasaHD.

Thomas „Th0masHD” Davidsen to niewątpliwie jeden z najlepszych graczy Fortnite w Europie. Duńczyk w 2019 roku, mając 17 lat, zagrał na mistrzostwach świata w Nowym Jorku, tam wraz ze swoim duo partnerem nie odniósł jednak żadnego spektakularnego sukcesu i wraz z klusią ukończył zawody na 21. Miejscu.

Po World Cupie kariera ThomasaHD nabrała jeszcze większego rozpędu. Nowy nabytek Astralis, co prawda nigdy nie wygrał FNCS-ów, ale już nie raz był tego naprawdę bliski, przez co przykleiła się do niego łatka pechowca.

W przeszłości 19-latek był także zawodnikiem Gamma Gaming, której barwy w tamtym okresie reprezentował również Kami. Po wygaśnięciu kontraktu z organizacją piłkarza Arsenalu Sead Kolašinaca Duńczyk przez krótki czas pozostawał bez pracodawcy, aż do wczoraj, gdy Astralis oficjalnie zaprezentowało Thomasa.

Lepszego debiutu w nowych barwach ThomasHD raczej nie mógł sobie wyobrazić. Po pierwszym dniu finałów FNCS Grand Royale trio Duńczyka prowadzi w turnieju i jest na dobrej drodze, aby zgarnąć 600 tysięcy dolarów.