Kompromitujący występ artora i Kicusia na finałach Duo Cash Cupa. Polski debel zakończył turniej na ostatnim miejscu, gromadząc w ciągu siedmiu gier jedynie siedem punktów.

Artur „artor” Wielgosz to niegdyś jeden z najlepszych polskich zawodników Fortnite. Artur przez długi czas rywalizował na scenie tier 1, zajmując wysokie pozycje na największych europejskich turniejach. Wielgosz w 2020 roku zdołał uplasować się na trzecim miejscu na finałach FNCS-ów Duo, kilka miesięcy później wraz z Kamim i Rakso zajął również czwartą pozycję na „grandsach” Fortnite Championship Series Trio.

Obecnie kariera artora zbliża się już ku końcowi. Polak przez ostatnie pół roku nie zdołał zakwalifikować się na żaden prestiżowy turniej, a nawet jeżeli udało mu się na niego dostać, jak np. dziś, to kończył go na pozycjach w dolnej części tabeli. Dziś Artur wraz z Kicuśem zajęli ostatnie miejsce na finałach Duo Cash Cupa, zdobywając zaledwie siedem punktów w sześciu grach. Na dodatek w żadnej z nich debel artor & Kicuś nie zdołał wyeliminować ani jednego rywala, kończąc finały bez fraga na koncie.

Triumfatorami środowego Duo Cash Cupa okazali się Flickzy oraz kiduoo. Najwyżej z Polaków uplasował się Japko, który wraz z Irlandczykiem Saevidem zakończył turniej na dziesiątym miejscu. Pełną tabelkę znaleźć możemy tutaj.