Dzisiejsza aktualizacja przyniosła nam sporo zmian, nie tylko w dostępnym arsenale w grze.

Wprowadzono nowy przedmiot, typowo wspomagający, supportowy – Fontannę Obfitości znajdziecie w łupach luzem, skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i automatach do sprzedaży przedmiotów. Po rzuceniu fontanny w kierunku swojego sojusznika, rozpryskuje się ona o ziemię i przywraca 20 punktów zdrowia lub osłony. Przedmiot pojawi się w stosach po 2 sztuki, a maksymalna liczba w ekwipunku to 6.

Z gry usunięto: Łuk Bum Bum, Para pistoletów i Dynamit. Twórcy argumentują to w następujący sposób: „Było dostępnych zbyt wiele broni na pociski wybuchowe. Wycofanie Łuku Bum Bum przeciwdziała przesyceniu brońmi tego rodzaju”

Usunięto też opóźnienie dobywania strzelby, co to znaczy? Opóźnienia strzelb mają teraz znaczenie tylko wtedy, gdy gracz nosi kilka strzelb, niezależnie od ich typu. „Ta zmiana poprawi komfort gry, usuwając opóźnienie przy zmianie strzelby dla graczy nieposiadających w ekwipunku więcej niż jednej strzelby. Jak zwykle będziemy przyglądać się wpływowi tej zmiany i jeśli zajdzie potrzeba wprowadzimy poprawki.” – czytamy w patch notes.

Używaliście strumieni powietrznych w ostatnich strefach? Od teraz wydają one odgłosy ostrzegawcze, a ich efekty graficzne słabną, by ostrzec graczy o zbliżającym się wyłączeniu kolizji i podmuchu.

W najnowszej aktualizacji poprawiono też liczne błędy i wydajność, jeśli jesteście ciekawi wszystkich zmian, to znajdziecie je tutaj.