Dzisiejszego ranka na serwery wprowadzono aktualizację 8.11, która dodaje kilka nowości i zmian w rozgrywce.

Pistolet krzemieniowy to nowa broń jednoręczna, która będzie dostępna w dwóch wariantach: zwykłym i niepospolitym. Znajdziecie go luzem na mapie, a obrażenia jakie zadaje na krótki dystans to 86-90. Po każdym strzale, który was odrzuci od swojego celu (chyba, że przykucniecie) będziecie musieli przeładować pistolet ciężkimi nabojami. Czas załadowania nowego pocisku do broni to 3 sekundy.

Granat impulsowy wraca do gry! Dostał potężnego buffa, a siła z jaką impuls działa na pojazdy, została zwiększona o 344%!  Natomiast siła z jaką impuls broni wybuchowych działa na pojazdy, została zwiększona o 233%. Obrażenia bazowe karabinu szturmowego z lunetą zostały zwiększone z 24/23 do 27/26. Od dzisiaj zmniejszono częstotliwość występowania Kulojazdów ze 100% do 50%.

Jeśli chodzi o zmiany w grafice i dźwięku, to są one „kosmetyczne”. W zacienionych obszarach zwiększono kontrasty oświetlenia, a intensywność kolorów uległa poprawie. W kwestii dźwięku poprawiono błąd powodujący dwukrotne odtwarzanie odgłosów „zwolnienia” haka holowniczego Kulojazdu.

To najważniejsze modyfikacje wprowadzone w dzisiejszej aktualizacji, jeśli jesteście ciekawi wszystkich zmian, znajdziecie je tutaj.