Na serwery wprowadzono update oznaczony numerem 8.10, co nowego wprowadza?

Najbardziej zaskakującą zmianą jest ta wprowadzająca darmowe przedmioty z automatów. Twórcy postanowili usunąć koszt przedmiotów i od teraz każda rzecz dostępna w automacie, jest darmowa! Każdy automat ulega zniszczeniu po jednorazowym użyciu i wybraniu interesującego was przedmiotu. Na swojej drodze nie napotkacie już automatów ze zwykła i niepospolitą klasą rzadkości. Wieżyczka strzelnicza zniknęła z automatów oferujących legendarne wyposażenie.

Z pewnością dla graczy zaskoczeniem jest nowy pojazd – kulojazd, który przypomina wehikuły z filmu „Załoga G”. Znajdziecie go w przyczółkach oraz nieopodal skrytek w obozach piratów. Chociaż kierowca jest chroniony przed obrażeniami, to sam pojazd jest wrażliwy na ostrzał wroga i posiada 300 punktów zdrowia. Wbudowany Przysysak i dopalacz, pozwolą wciągnąć się na szczyt wzgórza lub szybko poruszać się wśród nieprzyjaciół.

@Epic

Zmian doczekało się też dostępne uzbrojenie i mapy. Karabinu piechoty nie znajdziecie już w zwykłej klasie rzadkości. Jeśli chcecie stackować Czepiaki, to od teraz możecie mieć ich tylko 6. Jeżeli lubiliście pospolitego „kałaszka” to nie znajdziecie go już w epickiej i legendarnej specyfikacji. Twórcy postanowili je zmienić na zwykłą, niepospolitą i rzadką. Bazowa obrażenia dla każdej z klas wynoszą odpowiednio 36, 38 i 40 punktów. Jeśli szukacie mapy skarbów, to szansa na pojawienie się jej luzem została zmniejszona z 0,53% do 0,27%, a znalezienie jej w skrzyniach to od teraz tylko 1,65% szansy zamiast 3,25%.

Skupiliśmy się na najważniejszych zmianach jakie wprowadza aktualizacja, jeśli jesteście ciekawi pełnej listy modyfikacji, to znajdziecie ją tutaj.