Niezadowalający wynik podczas zmagań Fortnite w trakcie niedawnego DreamHack Open Tours 2018 pchnął AGO Esports do poszukiwania niezbędnych wzmocnień do nowo powstałej dywizji gry Battle Royale.

Odbyty w ubiegły weekend turniej Fortnite podczas DreamHack Open Tours 2018 stanowił swoiste zderzenie z rzeczywistością. Nieudany występ podczas meczów kwalifikacyjnych przekreślił szansę MATIZORDa i spółki na występ podczas części dedykowanej dla najlepszych drużyn, tym samym uniemożliwiając AGO Esports walkę o miejsca nagradzane sumami pieniężnymi.

Z uwagi na niezadowalający efekt w czasie zawodów, zarząd organizacji postanowił rozpoczęcie poszukiwań niezbędnych dla drużyny wzmocnień. Postawione przed ewentualnymi kandydatami wymagania są niezwykle rygorystyczne. Każdy chcący zgłosić się do drużyny Fortnite, oprócz posiadania polskiego obywatelstwa, musi spełnić następujące warunki:

  • Minimum 700 rozegranych gier
  • Współczynnik zwycięstw lifetime na poziomie 20% i wyższym w przypadku rozgrywek solowych, a także 25% i wyższym w przypadku duetów
  • Współczynnik zwycięstw w sezonie 3 na poziomie 30% i wyższym w przypadku rozgrywek solowych, a także 35% i wyższym w przypadku duetów
  • Współczynnik zabójstw do śmierci wynoszący przynajmniej 7.0

AGO Esports ma z pewnością wiele do zaoferowania. Opieka wykwalifikowanej i zróżnicowanej kadry trenerskiej jest wierzchołkiem góry lodowej, który organizacja jest w stanie przekazać swoim adeptom starającym się zdobywać najwyższe lokaty w trakcie międzynarodowych turniejów. Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] z dopiskiem „Fortnite”.