Turnieje kwalifikacyjne do Lay’s Gaming Legia Community Cup dobiegły końca. Już jutro rozpocznie się faza grupowa rozgrywek. 32 najlepszych zawodników FIFA 17 w naszym kraju powalczy na wirtualnych boiskach o atrakcyjne nagrody.

Poznaliśmy grupy turniejowe Lay’s Legia Community Cup:

Xbox One:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
arqdjo Hugo9009 br0 Bartas
bejott Paniol Lukster Crush
BoGyyS Pajac natsu DominatoR
MICHALGRO11 TeLLe ZeroAdamPL12 Kivak2k

 

W grupie A największe szanse na awans mają bejott oraz BoGyyS. Oboje  uczestniczyli w Mistrzostwach Polski FIFA 17. Zaskoczeniem tej grupy może być powracający do aktywnej gry MICHALGRO11. W grupie B awans powinni uzyskać Paniol lub TeLLe. Pierwszy ma szansę zdobyć swój pierwszy tytuł w barwach GKS Tychy. Drugi to uczestnik Mistrzostw Polski FIFA 17, który wydaje się być faworytem tej grupy. Grupa C również posiada 2 faworytów, Lukster oraz natsu wydają się być najbliżej awansu do dalszej fazy rozgrywek. W grupie D awans powinni uzyskać DominatoR lub Bartas.

PS4:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Bryke damianek10000 Beczosbeczy milosz93
Ozilo mrn sroka mrowinho
Piko RainbowWarrior cyanide Omson
Riptorek kamyczek92 Michal-22PL Zbiegus

 

W grupie A największe szanse na awans mają Riptorek oraz Bryke. W grupie B typujemy awans Vice-Mistrza Polski mRN lub RainbowWarrior. W grupie C awans powinni uzyskać zawodnik Legii Warszawa sroka oraz Michal-22PL. W grupie D, o awans powalczy Mistrz Polski FIFA 17 milosz93 oraz mrowinho.

Z każdej grupy awans  uzyska najlepszy  gracz. W finałach znajdzie się ośmiu zawodników. Najlepsi zmierzą się na stadionie Legii Warszawa o 5000 złotych oraz karnety na Rundę Mistrzowską.  Komu uda się uzyskać awans na finały lanowe? Przekonamy się wkrótce.