W grze ePucharu Polski na wirtualnych murawach eFootball PES  pozostały już tylko dwa kluby. Kibice zobaczyli dużo bramek oraz wyrównane pojedynki, czas na wyłonienie najlepszej drużyny rozgrywek.

Festiwal bramek zobaczyliśmy w meczu Korony Kielce z Arką Gdynia.  Wynikiem 7:1 wygrała Arka, która awansowała do dalszej fazy turnieju. Równie wysoką wygraną zanotowali gracze GKS Jastrzębie w starciu z Hutnikiem Kraków. Po 90 minutach cieszyło się Jastrzębie 6:2 nie pozostawiło złudzeń komu należy się dalszy udział w rywalizacji. Dwie bramki przewagi wypracowali zawodnicy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, pokonując 4:2 Wektra Zbuczyn. Niezwykle zacięty mecz stoczyli gracze Olimpii Grudziądz oraz WKS Śląska Wrocław. O awansie zadecydowała jedna bramka przewagi po stronie WKS i to właśnie śląska drużyna miała powody do radości.

Spotkania w ½ finału transmitowane były na oficjalnym kanale Facebook Łączy nas Futbol.  Reprezentanci klubów stworzyli świetne widowisko w którym nie brakowało wielu pięknych bramek. Arka Gdynia nie pozostawiła złudzeń wygrywając 9:3 z WKS Śląskiem Wrocław i awansując do finału zmagań. W drugiej parze GKS Jastrzębie pewnie 6:1 wygrało z TS Podbeskidzie Bielsko-Biała i  zameldowało się w finale. Data finału nie jest jeszcze znana warto przypomnieć, że do rozegrania pozostają również zmagania na murawach FIFA 21.