Premiera FIFA 21 przyniosła spore zamieszanie w poszczególnych drużynach. Wielu polskich zawodników znalazło nowe organizacje. O kim mowa?

Poznaliśmy losy Damiana „damie” Augustyniaka wraz z końcem FIFA 20 było pewne, że Polak nie przedłuży umowy z AS Roma.  Najwyżej sklasyfikowany polski zawodnik nie musiał długo czekać na nowe wyzwania. Tundra Esports to organizacja w której damie powalczy o kolejne sukcesy z Mosaadem Aldossarym (Wicemistrz świata FIFA 19 oraz Mistrz świata FIFA 18) Bez wątpienia kibice z niecierpliwością czekają na pierwsze starty Tundra Esports.

Gracjan „elpolako” Gołębiewski przechodzi z Arka Gdynia eSports do Legia Esports. Zwycięstwo w Ekstraklasa Games oraz dobre występy międzynarodowe w FIFA 20 zostały zauważone przez stołeczny klub. Gracjan będzie reprezentował Legie razem  z Miłoszem „milosz93” Bogdanowskim. Miejsce elpolako zostanie zajęte przez Kacpra „Furman” Furmanka, którego  możemy kojarzyć z bardzo dobrych występów w barwach Lecha Poznań.

Sporo nieoczekiwanych zmian na wirtualnych boiskach mamy nadzieję, że dobra forma polskich zawodników z FIFA 20 będzie podtrzymana  w nowej odsłonie.