Rozgrywki zarówno w I jak i II lidze na portalu FVPA Polska przebiegają bez problemów. Zakończyła się 6 kolejka meczy sprawdzamy jak wyglądają ligowe tabele.

W drugiej lidze wszystkie zespoły po sześciu kolejkach mogą pochwalić się zdobyciem punktów. RKS Raków z jednym punktem  zajmuje ostatnią pozycję w zestawieniu. Zaledwie o punkt lepsi są reprezentanci Wutend Hummel, którzy do TeamNaKacu tracą już 4 oczka. Środek stawki to minimalne różnice punktowe 7 pozycja Silent Squad (siedem punktów) szósta lokata Furious Penguins (dziewięć punktów)  na piątym VFC Spartans (10 punktów) tyle samo punktów lecz lepszy bilans bramkowy mają reprezentanci Poland sQuad. Na najniższym stopniu podium OFPS Polska, które do Vendetta Team traci tylko dwa punkty. Niekwestionowanym liderem z kompletem punktów VendettaPL.

Pierwsza liga po sześciu kolejkach została zdominowana przez Toxic Team. Toxiki mogą pochwalić się dorobkiem 18 punktów i przewagą  trzech oczek nad Spirit.us. Na trzeciej pozycji 303 Esports z punktem przewagi nad PFC pistols. Na pozycjach 5 – 7 tylko jeden punkt różnicy MF Killers (10 pkt) KS Polskie Orły (9 pkt) oraz Saint Wolves (8 pkt) Tylko jeden punkt zdobyli gracze Imperial Dragons, którzy do przedostatniego miejscu tracą już 3 punkty. Minimalne różnice punktowe na dole tabeli zapowiadają emocje w następnej kolejce spotkań.
11 miejsce – Fanatic E-Sport
10 miejsce – Wolves Esport
9 miejsce – Bombastic V
8 miejsce – Gravediggers Esport

Zarówno w pierwszej jak i drugiej lidze od FVPA Polska nie brakuje fantastycznych akcji wielu bramek oraz zaskakujących boiskowych wydarzeń.