Rozgrywki E-Liga trwają w najlepsze, zakończyły się już trzy kolejki. Postanowiliśmy sprawdzić aktualną tabelę oraz formę występujących klubów.

Trzecią kolejkę rozpoczęło spotkanie RTS Widzew Łódź kontra Górnik Zabrze. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji  pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Druga połowa to świetnie wykonywane przez piłkarzy stałe fragmenty ostatecznie Widzew okazał się lepszy wygrywając 4:2 dopisując kolejną wygraną na swoje konto. Prawdziwy festiwal bramek przyniosło spotkanie  Śląsk Wrocław EsportsRuch Chorzów. Śląsk zdołał w 90 minut ustrzelić 7 goli, goście z Chorzowa odpowiedzieli tylko trzema trafieniami. Kamil Hruszka popisał się klasycznym hattrickiem.

Zwycięstwo na wyjeździe zanotowali piłkarze GKS Jastrzębie, którzy pokonali bez problemów GKS Tychy 4-0. Spotkanie było rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, goście prowadzili trzy do zera. Na zakończenie w Bydgoszczy padł remis tamtejszy Zawisza jeden do jednego zremisował z Odrą Włodzisław. Bez zwycięstwa po trzech kolejkach pozostają GKS Tychy oraz Ruch Chorzów.  Na czele zestawienia z kompletem punktów RTS Widzew Łódź, który o jedną bramkę wyprzedza WKS Śląsk Wrocław Esports. Dziś startuje kolejka numer 4. Należy spodziewać się zmian w ligowej tabeli.