Wszystko jest już jasne zarówno w pierwszej jak i drugiej lidze rozgrywek ePL2020. Sprawdzamy które drużyny poradziły sobie bardzo dobrze a które będą musiały walczyć o pozostanie na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Druga liga należała do Adler Team, 57 punktów i pierwsze miejsce dała bezpośredni awans. Do grona zespołów awansujących dołączyli AP Kotwica Kołobrzeg e-sport Zygma, eFootballista.pl oraz Hutnik Kraków eSports. Miejsce barażowe zapewnił sobie zespół Lion’s  Club Wrocław. Z pierwszą ligą pożegnały się drużyny The Piecemakers oraz Czech eFootball Crew. W barażach powalczy Pierwsza Stolica E-Sports. Na trzeciej pozycji z 51 punktami sezon zakończyła ekipa Team ESC Pro. Drugie na przestrzeni sezonu było GKS Jastrzębie 53 punkty, które do lidera traciło dziesięć punktów. Mistrzem czwartego sezonu ePL2020 została drużyna Śląsk Wrocław Esports.

Puchar rozgrywek również wkracza w decydującą fazę. Do rozegrania pozostał pojedynek Zawisza Bydgoszcz Esports vs Czech EFOOTBALL Crew a wynik starcia PES MYCLUBPOLSKA vs Śląsk Wrocław Esports  jest już znany i w finale zobaczymy PES MYCLUBPOLSKA.