Zakończona została faza zasadnicza rozgrywek Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów na PS4. Drużyny rywalizują w playoff grupy barażowej. Sprawdzamy kto pozostał w grze.

Już w pierwszej rundzie kibice nie mogli narzekać na nudę. Orange Squad (miejsce 11) podejmował Pitbulls Esport (13 miejsce) Pomarańczowi okazali się skuteczniejsi  i zakończyli pojedynek zwycięstwem 2:0. Tym samym eliminując pitbulli z rozgrywek. Festiwal strzelecki urządzili sobie gracze Poznańskich Pyr (12 miejsce), którzy zdeklasowali Ice Warriors (14 miejsce) aż 6:1. W poniedziałek zakończyły się mecze drugiej rundy barażowej, Orange Squad podejmowało Golden Kings a Poznańskie Pyry walczyły z H34T Esports. Zarówno w pierwszym jak i drugim meczu trafili na siebie godni rywale. H34T Esports wywalczyło wygraną w dogrywce natomiast Golden Kings okazali się lepsi w rzutach karnych.

Kolejna runda już 14.06 Golden Kings podejmie XPG Invicta natomiast Wesołych Świąt powalczy z H34T Esports. Transmisje ze spotkań będzie można zobaczyć
pod tym linkiem.